vebim
  Home
Inloggen |
Contact
Branches:
Vebim nv

Vebim NV
  Bozestraat 41
  8501 Heule
  Belgium

Tel: +32 (0)56 36 51 80
Fax: +32 (0)56 35 01 79
E-mail: info@vebim.com

Robland Vebim Machinery Pvt Ltd,
  # 2/9, 1st Phase, 1st Main Road,
  Peenya Industrial Estate,
  Bangalore 560058, India.

Tel: +91 8951001239
E-mail: info@roblandvebim.com
E-mail: sales@roblandvebim.com

 
Contact:
Patrick Thiers

Patrick Thiers
  Director

Tel Direct: +32 (0)56 36 51 81
E-mail: patrick.thiers@vebim.com
Cindy Lamsens

Cindy Lamsens
  Management Assistant

Tel Direct: +32 (0)56 36 51 80
E-mail: cindy.lamsens@vebim.com
Hans Vankeirsbilck

Hans Vankeirsbilck
  Sales Belgium

Tel Direct: +32 (0)56 36 51 87
E-mail: hans.vankeirsbilck@vebim.com
tatjana

Tatjana Sack
  Sales Eastern Europe

Tel Direct: +32 (0)56 36 51 80
E-mail: tatjana@vebim.com
Wim Verschaeve

Wim Verschaeve
  Sales, Purchase & IT

Tel Direct: +32 (0)56 36 51 85
E-mail: wim.verschaeve@vebim.com
Jan De Vlaminck

Jan De Vlaminck
  Technical Responsable

E-mail: jan.de.vlaminck@vebim.com
E-mail: service@vebim.com

 
Met onderstaand formulier kunt u bij Vebim verdere informatie aanvragen of machines te koop aanbieden.

Indien u informatie wenst over een bepaald artikel gelieve de code te vermelden.

Om online gedetailleerde offertes aan te vragen,
gelieve u te registreren op deze website
contact formulier van vebim
  1. verplichte velden zijn gemarkeerd met required
  2. Completely Automated Public Turing Test to Tell Computers and Humans Apart  Reload

Share




Steeds op de hoogte blijven van onze machines, schrijf in voor onze wekelijkse nieuwsbrief.

Local:

Vebim:


©2017 Vebim N.V. Bozestraat 41 · B-8501 HEULE (KORTRIJK) · Belgium · TEL: +32(0)56365180 · FAX: +32(0)56350179 · info@vebim.com · Privacy Policy